Популярним матеріалом для пошиття ясельного одягу є інтерлок. Приємний до тіла матеріал рекомендований для самого першого гардеробу новонародженого. Речі м'яко і ніжно огорнуть дитини, подарувавши виключно приємні відчуття і емоції. Відмінною особливістю интерлока є спосіб виробництва. В процесі переплетення ниток постійно здійснюється перехід з лицьової сторони на виворітну. Ось чому готове полотно має однаковий вигляд з обох сторін. Окремі види тканини доповнюються начосом, їх часто використовують для виробництва утеплених моделей. Зовсім тонкими матеріали не бувають, тому моделі для спекотного літа виробляються із застосуванням інших типів полотен.

 

Властивості інтерлока

В залежності від щільності і якості використовуваного сировини для виробництва, інтерлок буває декількох видів. Тканина спів вважається кращим зразком. Для її виробництва застосовуються довгі волокна, після чого здійснюється додаткова шліфування. Поверхня матеріалу відрізняється гладкістю, рівністю. Дана різновид продукції також характеризується стійкістю до зминання, за рахунок чого річ на дитину виглядає охайно, акуратно, навіть якщо дитя активно рухається.

Для пошиття ясельної одягу для новонароджених використовують полотна щільністю 240-330 г/кв. м. Матеріали даного різновиду володіють невеликою вагою, тому дитині комфортно і зручно в речах. Серед інших переваг интерлока можна відзначити:

  • гігроскопічність, відмінно вбирають надмірну вологу, забезпечуючи комфорт для новонародженого;
  • нормальний повітрообмін, відведення надлишкового тепла, особливо в процесі активної рухової діяльності;
  • термоізоляція, збереження природного тепла в холодну пору року.

Одяг для немовлят з інтерлока допоможе адаптуватися в залежності від оточуючих температурних умов. Цим зумовлена популярність продукції для новонароджених, а також дітей перших років життя. Для виробництва полотна застосовується гіпоалергенне сировину, так що виключені алергічні та будь-які шкірні реакції навіть у новонароджених з чутливою шкірою.

 

Чому варто вибрати ясельний одяг для новонародженого з інтерлоку?

Інтерлок характеризується довговічністю. Особливий спосіб переплетення ниток, який використовується при виробництві гарантує захист від передчасного зносу, від стирання, за рахунок чого ясельна одяг не встигає зноситися однією дитиною, а переходить у спадок до молодшим братам або сестрам. Полотно відрізняється еластичністю, після деформації швидко приймає вихідний зовнішній вигляд. Речі для новонародженого часто забруднюються, але якщо вони зшиті з даного полотна, то відіпрати будь-які види забруднень не доставить особливих труднощів. Інтерлок витримує значну кількість циклів прання, його можна гладити, відпарювати без шкоди для виробу. Фарбування матеріалу зберігається протягом усього терміну шкарпетки речей, що забезпечує їх охайний привабливий зовнішній вигляд.

Ще однією істотною перевагою продукції є досить доступна вартість. Матеріал володіє чудовими естетичними, експлуатаційними властивостями, але при цьому залишається доступним за ціною для широкої аудиторії споживачів. Відмінне співвідношення вартості та якості, оптимальний вибір ясельної одягу для новонародженого на кожен день!