Одяг для немовлят виробництва Yasmin-tex є високоякісним продуктом, значна частина якого проводиться із застосуванням тканин з начосом. Враховуючи недосконалий теплообмін новонародженого, до поки матеріалів виробник підходить особливо уважно, віддаючи перевагу бавовняним полотнам. На відміну від тканин, розрахованих для виготовлення одягу для дорослих, матеріали для пошиття ясельної одягу мають специфічний начісування, ворс якого приємний на шкірі дитини. Занадто довгі волокна можуть викликати дискомфортні відчуття, тому всі моделі для новонароджених зшиті з спеціальних полотен, особливої щільності.

 

Властивості тканин з начосом для новонароджених

Багато років виробництва ясельного одягу дозволили компанії Yasmin-tex визначити найбільш приємні і комфортні тканини з начосом для пошиття виробів. Серед даної категорії матеріалів вигідно відрізняється байка як найщільніше бавовняне полотно. Це незамінний варіант для виготовлення теплих пелюшок, постільної білизни в ліжечко, в коляску. Однією з найприємніших тілу тканин з начосом є інтерлок. Особливістю полотна є постійна зміна переплетення лицьової і виворітної сторін, що надає матеріалу особливу м'якість. Це ідеальний варіант для пошиття виробів для новонароджених, для самих перших комплектів, сорочечок, повзунків, боді, чоловічків.

Футер також відноситься до даної категорії матеріалів, але для пошиття ясельної одягу вибирають полотна з певною кількістю ниток і волокон. Крім відмінних експлуатаційних якостей, матеріал також характеризується привабливим зовнішнім виглядом. Готові вироби відмінно тримають форму, тому моделі для новонароджених виглядають досить стильно. Догляд за речами з начосом такий ж простий і зрозумілий, як і за іншими предметами гардеробу з бавовняних тканин. Вироби можна прати на високотемпературних режимах, гладити, відпарювати. Багато полотна мають мінімальний відсоток усадки, практично непомітний для користувача. Фарбування матеріалів проводиться гіпоалергенними фарбами, що також виключає виникнення шкірних реакцій. Тканини не линяють, не вигорають і не вицвітають.

 

Переваги ясельного одягу з начосом

Безперечною перевагою ясельного одягу з начосом є більш висока щільність, що позитивно позначається на тривалості носіння виробів. Речі тривалий час зберігають відмінний зовнішній вигляд, цілісність, неї потребують ремонту. Серед інших переваг продукції можна відзначити:

  • забезпечення нормального повітрообміну, терморегуляції;
  • захист новонародженого від переохолодження та перегрівання;
  • профілактика шкірних подразнень, алергічних реакцій.

Тончайший начес аккуратно воздействует на кожу малютки, что исключает возникновение дискомфортных ощущений. За счет отведения избытка тепла и влаги, ясельная одежда способствует формированию правильной терморегуляции организма, что крайне важно в первые месяцы жизни ребенка. Продукция Yasmin-tex отлично зарекомендовала среди потребителей Украины, а также стран ближнего и дальнего зарубежья. В производстве применяются экологически чистые и безопасные материалы, что гарантирует комфорт для каждого ребенка! Асортимент моделей з начосом постійно розширюється, так що до прохолодного періоду року для улюбленого малюка можна зібрати повний гардероб приємних і теплих речей. Вартість продукції є досить привабливою.