З народженням дитини на перший план виходить турбота про комфорт маляти. Важливим фактором, що впливає на його затишок, є одяг, тому до її вибору слід підходити відповідально. У дитячому віці малюки віддають перевагу активні ігри, з цієї причини для них особливо важливо, щоб речі не обмежували руху і були зручними при носінні. На сьогоднішній день штани і шорти являють собою невід'ємний елемент гардеробу, як юного модника, так і маленької принцеси. Сучасний ринок трикотажних виробів для дітей пропонує величезний асортимент одягу для малюків різного віку. Перед батьками стоїть завдання зробити правильний вибір і придбати потрібну модель брюк, яка ідеально підійде для дитини.
дитячі штани

 

Критерії вибору дитячих штанів і шорт


Купуючи одяг для малюка, важливо звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд виробів, але і на наступні критерії:

  • сезонність — існує велика кількість різних моделей, кожна з яких має свої особливості виготовлення, виробники випускають утеплені, демісезонні, літні, джинсові і флісові штани, щоб забезпечити комфорт малюка в будь-який час року;
  • пошиття — брюки повинні шитися у відповідності з анатомічними особливостями дитини, при правильно складених лекалах, вони не сковують рухів, добре сідають по фігурі і не викликають дискомфортних відчуттів при носінні;
  • якість — одяг для малюка повинна бути виготовлена з високоякісних тканин натурального походження, такі вироби відрізняються зносостійкістю і зберігають свої початкові властивості навіть після численних прань.

Крім особливостей пошиття, велике значення має і правильність підібраного розміру. Саме від того, як шорти або штани сидять на талії, а також яку довжину внутрішнього шва вони мають, залежить зручність дітей під час активного проведення часу.
дитячі шорти

 

Як правильно вибрати дитячі штани і шорти


Незважаючи на те, що ви хочете придбати: штани чи шорти, важливо, щоб вони не спадали і нічого не стискали. Слід купувати одяг відповідно до розмірної сітки. Не варто економити на одязі для дитини, оскільки в шортах невідповідного розміру, вона почуватиметься некомфортно. Найоптимальнішим рішенням стане придбати модель з талією, яка регулюється за допомогою гумки або спеціальної застібки.
Важливим чинником при виборі брюк є довжина по внутрішньому шву, яка вимірюється від щиколотки до промежини. Від неї залежить зовнішній вигляд одягу, а також будуть штанці довгі або короткі.
купити штани дитячі
Найбільш кращим матеріалом для пошиття елементів дитячого одягу є натуральні тканини. Якщо дитина досягла дворічного віку, припустимо купувати речі з невеликим додаванням синтетичних волокон. Такі вироби є більш практичними, оскільки краще тримають форму, менше мнуться і довше зберігають привабливий зовнішній вигляд.
Компанія Yasmin-tex представляє вашій увазі величезний асортимент дитячих шортів і штанів високої якості за доступними цінами. У каталогах магазину ви зможете підібрати підходящу модель для вашого малюка, яка забезпечує його комфорт у будь-який час року.