Багатьох батьків, особливо при народженні першої дитини, часто долають сумніви, який вид одягу більш зручний для малюка. Про достоїнства і недоліки більшою мірою можна судити з особистого досвіду, але як чоловічки для новонароджених, так і дитячі боді з довгим рукавом володіють численними перевагами. Гардероб новонародженого, немовляти до 1 року складається переважно з дитячих боді з довгим рукавом, чоловічків, повзунків, сорочечок. Зручні і комфортні моделі одягу ідеально підходять для сну, бадьорості, прогулянок, годівлі та інших повсякденних турбот.

 

Переваги дитячих боді з довгим рукавом

Порівняно з традиційними повзунками і сорочечка, дитячі боді з довгим рукавом є більш практичною одягом. Фіксація вироби на кнопках в нижній частині захищає підгузник від зсуву. Крій вироби зроблений таким чином, що новонародженому комфортно, нічого не стискається і не перетягується. Боді з довгим рукавом стає ще більш актуальним, коли дитина починає активно рухатися, повзати або пробувати ходити. За рахунок цільного пошиття, в процесі пересування не оголюється спина, поперек дитини, що виключає ймовірність переохолодження даних зон. Серед основних переваг цього виду одягу можна відзначити:

  • комфорт, зручність одягання, завдяки широкій горловині з кнопками або гудзиками;
  • можливість легко змінити підгузник, виконати гігієнічні процедури, не роздягаючи повністю дитини;
  • свобода рухів, відсутності скутості, за рахунок застосування еластичних трикотажних полотен для пошиття.

Багато дитячі боді з довгим рукавом надягаються за типом кофти, будучи оснащеними кнопками на передній частині виробу. За рахунок застосування надійної фурнітури, можна не боятися, що боді буде постійно розстібатися. До моделей даного типу ідеально підходять повзунки без «вушок» на еврорезинке, штани, джинси, джеггінси.

 

Комфорт чоловічків для новонароджених

Мода на дитячі чоловічки для новонароджених прийшла з західних країн, де вони є основним видом одягу. Моделі з довгим і з коротким рукавом відрізняються комфортом і зручністю. Крій типу комбінезону дозволяє обійтися без гумки на животику дитини, що нерідко стає причиною дискомфортних відчуттів. Так само як і дитячі боді з довгим рукавом, чоловічки для новонароджених можна розстібати частково для догляду за карапузом. Вироби скроєні таким чином, що для підгузника є вільний простір, тому застебнувши повністю всі кнопки, не виникає заломів, зморшок, одяг добре сидить і дивиться на дитину. Серед основних переваг чоловічків з довгим рукавом для новонароджених можна відзначити:

  • простота надягання, що особливо важливо для немовлят перших днів життя;
  • принцип «все в одному», не потрібно думати про комбінації верху і низу, як це буває з сорочечка, повзунками, кофтинами;
  • захист всього тіла від переохолодження.

Дитячі чоловічки з довгим рукавом мають полуоблегающую посадку, за рахунок чого дитині комфортно спати, так і відпочивати. Поступово у міру дорослішання дитини, дана різновид одягу все частіше використовується більше для сну, як піжами. Український виробник Yasmin-tex пропонує великий вибір моделей обох типів, виготовлених з кращих бавовняних полотен, у тому числі кулира, интерлока, мультирипа. В каталозі постійно присутні моделі для хлопчиків, для дівчаток, а також «унісекс». Яскраві кольори і стильний дизайн прикрасять дитинство кожної дитини!